Zdroj: #skip

Ohlasy a reakce Pohyb a zdraví 2011

Ohlasy a reakce Pohyb a zdraví 2011


 Děkuji za nevšední zážitek. Byl to jeden z nejpříjemnějších dnů za poslední dobu. Užila jsem si všech šest hodin, které byly v sálech A nebo B k dispozici. K dobré zábavě nám přispěl i moderátor při losování tomboly.

Opravdu příjemné prostředí, skvělá organizace, báječný a kvalitní program a super atmosféra.

S pozdravem

L. Petříková


Díky za příjemnou sobotu,zúčastnily jsme se s dcerou poprvé,já byla na sále A jasně nejstarší,ale nevadilo to,užily jsme si obě.Překvapila mě příjemná atmosféra,příjemní lidé,profesionální přístup.Tak příště určitě nashledanou.

Helena Kolářová


Dobrý den,

ráda bych poděkovala všem za organizaci sobotního kongresu!!!

- organizačně myšleno na vše ... od příjezdu/parkovací lístky; osoby regulující parkování přes recepci a čipy do šaten až po samotné lekce a doprovodný program
- oceňuji identifikaci účastníků viz. lístečky s jednotlivými lekcemi, protože např. při stepech bylo dost plno a bez lístku by mne na stepy nepustili ... takže "smlouvání" by bylo zbytečné
- líbil se mi výběr prezentérů, pro mě někteří naprostými nováčky ... super pohled na dancing chlapy, kteří umí ...
- bez iontových nápojů bych asi nebyla schopna vydržet všechny hodiny - takže tuto možnost oceňuji také
- prostředí akce nekomentuji - to je takový balzámek na duši :)
- jen mne mrzelo, že akci nevyužilo tolik lidí, na co jsem byla zvyklá ... prý nějaká akce v Ph, která "odlákala" cvičenky ... 

S kamarádkou jsme byly již po třetí a příští rok určitě pojedeme znovu!!!!

Klobouk dolů!!!!


:bylo zde mnoho zajímavých a podmětných akcí, které se bohužel nedaly stihnout, ale to se asi jinak vyřešit nedá. Možná méně akcí a opakovat je... Každopádně díky, bylo to skvělé a už se těším na příští :)


Nejlepší mi připadal výstup Antona, pamaltuji-li si jeho jméno dobře. Jinak hodnotím letošní kongres za hodně nadprůměrný. Ale poznámka k semináři od 9hod PT. Propagace produktu na pročištění mi přišlo mimo mísu, jinak jeho průprava na TRX byla velmi zdařilá. Užil jsem si to a teším se i na další.


Kedže ja som bola len v Hale A, tak možem hodnotiť, len tanečné hodiny a tie boli super s výnimkou už toho nemco-bulhara. Celý kongres bol v nádherných priestoroch, určite si každý prišiel na svoje. Možem len odporúčať, aby to každý vyskúšal. Mala som možnosť vyskúšať si hodiny pod vedením pre mňa nových lektorov a bola to príjemná skúsenosť. Ja som tam bola aj s rodinou a tí si to tiež v hoteli užili-bazén a prehliadka Prahy. Určite odporúčam a aj pre celé rodiny. Ešte by som chcela vyzdvihnúť hodinu Vláďu Valoucha-1.hod v hale A. Veľmi pekne pripravená chcoreografia, hudba-veľmi dobré na začiatok celého kongresu.

Andrea Jakubcová


Akce, na které si každý lektor najde své hodiny, ve kterých se inspiruje do svých hodin. Pro lidi, kteří pouze chodí cvičit, je to příležitost zacvičit si s opravdu vynikajícími lektory. Nejrozmanitější akce v oblasti fitness v ČR.

Kongres byl jako každý rok skvělý, výborní lektoři a náplň lekcí. Jako každý rok je těžké si vybrat, nejlepší by bylo, pokud by se mohl člověk rozdvojitJ. Jediné, co byla škoda, že nebylo na lekci Kettlebells a funční trénink více Kettlebellu. Už nyní se těším na další ročník. 

Lenka Doležalová


Perfektně zvládnutá organizačně, s krásným zázemím a veškerým komfortem. A byla tak bezvadně obsazená, že jsem využila každou minutu a nestihla jsem si dát ani kafčo:-))) Příště musíte se mnou


Úžasné , je to kongres pro všechny ty kteří to se sportem myslí vážně a chtějí být stále lepší  a naučit se nové trendy , poznat nové způsoby cvičení. Není to ale pro ty, kteří jsou se sebou spokojení.Mrzí mě , že jsem nestihl více ukázkových hodin. Bylo toho tolik , že by to vyšlo na dva dny. Byl jsem tu poprvé a nevěděl jak správně naplánovat čas.

Co mě mrzelo , bylo neustálé courání lidí na přednášku bolavá záda , kdy z vedlejšího sálu u otevřených dveří rušila muzika a nebyl slyšet výklad.

M. Cigánik


Vřele doporučuji, perfektně zvládnuté organizačně, luxusní prostředí nového fitness centra, příznivá cena,  skvělá nabídka cvičebních lekcí, úžasní prezentéři, velmi se mi líbila kombinace aerobiku s tanečními styly, či kombinace jógy s baletem (port de bras), uvítala jsem úplnou absenci zumby, kterou nemusím.

Jediné co mě trochu mrzelo, že byla omezená možnost použití kamery. Na všech akcích, na kterých jsem byla, nebylo žádné omezení, co se týče video záznamů. Vím, že v zahraničí to asi takhle funguje a pořizování video záznamů je zakázané či zpoplatněné, ale u nás jsem se s tím setkala poprvé. A to nemůžu říci, že akcí, na kterých jsem byla, bylo málo a také byly se zahraniční účastí.

Alena Prokešová


Skvělý kongres pro odbornou veřejnost. každý si přijde na své.Doporučuji pro motivaci do další práce s klienty. 

Na některých lekcích (např. kettlbel) se nedostalo nářadí na všechny-předimenzovaná kapacita lekce.

Jakub Šigut


Spousta lekcí z kterých si každý vybere, zaměřených na funkční trénink a komplexní rozvoj kondice. Vhodné pro instruktory, kondiční cvičence a nadšence fitness. Doporučuji vyzkoušet klasickým kulturistům a borcům, kteří budují svalovou hmotu, aby viděli, že jsou i jiné možnosti jak budovat kondici.  

Už se těším na další ročník. Během roku se chystám na školení ketlebells a možná na Rip TRX, tak pokud bude nějaká akcička pro věrné klienty určitě ji rád využiji. Mějte se fajn, dělejte to co děláte, protože je to super. Ještě ke kongresu musím říct, že organizačně byl perfektně zajištěn.

Uvítal bych asi méně teorie a více praxe, první lekce move it a kettlebels byla více o mluvení a méně si člověk zacvičil. Představoval bych si to jako ukázkovou lekci cvičení. Na školení si pak může zajít každý individuálně. Chápu, že při počtu, který byl v sále, jde jen ztěží odcvičit lekci s ketlebels, protože nanosit tolik závaží do sálu muselo dát asi zabrat.Ti kteří mluvili anglicky byli struční a hned se šlo na věc, člověk si dal pěkně do těla.

Martin Kočíř


Ja byla na letošním kongresu poprvé, určitě mě nadchnul, ale mrzelo mě, že nebudu moci navštívit všechny hodiny, nebo ty které by mě zajímaly, nešlo to stihnout při předem zvoleném programu, možná kdyby byl na dva dny a také že s přibývající únavou klesl i zájem o pozdějši hodiny, které při jiných podmínkách byl zajímavý. Možná také ukázky videí nových aktivit by přinesly přesnější představu o dané aktivitě, stačil by krátky 3-5 min spot, což by ulehčilo výběr a uspokojení z dané hodiny. Dále bych čekala nějaké welness služby a regeneraci v ceně vstupenky, i kdyby třeba byla trošku dražší, protože rekonvalecence po tak náročném dnu byla dlouhá a bolestivá =) jinak budu se těšit na další ročník, který by mohl by být i častěji než 1 x za rok ;-)

Lenka Kisová


Byl to můj již 3. kongres v Benicích po sobě a velice (mile) mě překvapilo, že na letošní ročník nebylo "přelidněno". V šatnách byl prostor, na cvičení byl prostor, na kávu nebyly fronty... :-) Jen mě chybělo víc stánků s oblečením :-). Hodiny funkčního tréninku jsem očekávala spíše praktická cvičení. Hodina byla ale vedena tak, že 50 min. byla pouze teorie a v 10ti minutách jsme pak v rychlosti "prolítli" jednotlivé stanoviště. Škoda, na tuto hodinu jsem se totiž velice těšila.

Seidlová Petra


Krásný kongres, v nádherném prostředí a s pečlivě vybranými lektory. Šlo vidět, že příprava dala opravdu ohromnou práci, vše běželo jak má :)

Hodnotím pouze Dance manii na kterou jsem měla vstup. Např. Latino jsem vždy vzdala, protože tento styl nemám příliš v oblibě, ale ostatním se líbí - proč ne :) Z mnou navštívených lekcí jsem si asi nejméně užila lekci Vládi Valoucha. Na kongrese bych očekavala obtížnější lekci a i když připustím, že je člověk omylný a může se stát chyba, tak začínat na třikrát a dvakrát zapomenout na vkládání by se pravděpodobně stát nemělo :) Ale zase obrátil to v humor, takže se toho tolik zase nestalo :)

Geniální lekce měli Iva Mojžíšková a Marcus Schweppe :)

Marcela Janischová


Paní Hemalová, jak jsem Vám měla možnost sdělit večer při odchodu z akce - jsem Vám velmi vděčná za tuto akci, je to ta nejvyšší úroveň, co u nás je. Skvělým prostředím, perfektní organizací, velkým výběrem - a hlavně bez zumbymoru:-) A Vašim lidským přístupem k obyčejnému člověku. Opravdu velké díky!

 Jana Poslušná


Jednoznačně doporučuji se podobných akcí zúčastnit. Kromě super cvičení byl připraven i doprovodný program od ukázky funkčního tréninku, přes prodej cd a oblečení až po zdravou stravu Racio. Byl to prima den v Benicích.


Atmosfére u tanečních hodin naprosto famózní, výborná hudba, prezentéři šoumeni. Organizace, prostředí, zázemí  hotelu výborné. Personál příjemný, ochotný. Je to zážitek. Aktivně se podílíš a jsi součástí výborné atmosféry, která je neopakovatelná.

Petra Vrzalová


 Vše pod jednou střechou a vše úžasné...perfektně připravené, perfektní zázemí.

 Jana Vítová


 Úžasný den, úžasný lidi kolem, dárečky, cenné informace!!! Bylo to NEJ!

Zůstaňte takový!

 Zdenka Matoušková


Dobrý deň,

Informácii bolo dosť, a boli presné, teda som vopred vedel čo bude nasledovať.

Online rezervácia sa mi páčila až na jednu chybičku, ktorú ste vzápätí vyriešili.

Funkčný tréning? Jasné, veľmi pekne spravené a vyriešené. Veľa zaujímavých vecí s ktorými som sa predtým nestretol ako napr. vipr.

Najviac sa mi páčil TRX-healthy back, a program, ktorý by som rád zaviedol je určite MOVE IT

Pravdu povediac, v lekciách, kde prednášajúci mal mikrofón mi prišlo, že to je viac o ňom ako o samotnom programe. Lebo tam mi tam chýbala určitá spätná väzba. Často bol problém sa spýtať, keďže to mal silno hlasovo ozvučené. Konkretizoval by som Jakuba Strakoša a Davida Holzera.

Čo sa týka informácii, tak ma teraz nič nenapadá.

Sklamali ma Core strenght-J. Strakoš, nedostatkom zaujímavostí v spomínanej lekcii. Move it-D. Holzer, v jeho podaní mi to neprišlo až tak atraktívne,ako to naozaj je.Neviem prečo, možno mi len nesadol lektor :) Flexibar-L. Fasnerová, moc aerobickového charakteru zameraná hodina, málo informácii o práci s flexibarom a gravity- V. Valouch, nesplnený potenciál cvičiaceho programu. Opäť som sa cítil ako na aerobicku, čo sa mi vôbec nepozdávalo

Naopak nadchol ma Petr Peč a jednoznačne aj Jakub Wurzel

O niečo viac zahraničných lektorov by určite prospelo. Chýbal mi tam Steve Jack, na ktorého som sa tešil. S jeho náhradou som bol ale spokojný

Aj TRX, ktorý dobre poznám, aj gravity, ktoré som prvý krát vyskúšal

Známym: Veľmi dobre zorganizované stretnutie ľudí so spoločným záujmom o fitness. Nachádzali sa tam aj zahraniční aj českí lekory, od ktorých sa dalo načerpať za jeden deň tak akurát informácii. Niektoré hodiny mi sadli, niektoré nie, 50:50

Určite by som ho odporučil každému, kto sa chce vzdelávať v tejto oblasti a spoznávať ľudí odtiaľ.

Ostávam s pozdravom

Tomáš Staško


To musíte zažít!!!!!!!!!!!!

Ale vzhledem k tomu, že má být odpověď vícevětá:):

Patří vám všem veliké poděkování, absolvovala jsem již množství různých sportovních kongresů, ten Váš zkrátka nemá chybu, organizačně perfektně zvládnutá akce, komunikace,  program, prostředí, organizátoři, prezentéři - kompletně vše perfektní.

Váš kongres byl díky Vaší skvělé připravenosti pro nás nezapomenutelným zážitkem, atmosféra maximálně příjemná, spokojenost, kam jsem se podívala:) Ještě jednou DÍKY!!!!!!!!

Kritika patří jen do kuchyně:) - místy ještě krvavé kuřecí maso:(

Poladit prosíme jen tu předobjednávku jídla, rádi si i připlatíme a případně vybereme z předem nabídnutých jídel včetně pití. 

Děkujeme a držíme pěsti, ať Vám všem vydrží elán a můžeme se opět všichni ve zdraví sejít na Vašem skvělém kongresu!


Neznám moc, jenom Šárku Radičovou, ta je výborná! Lenka Fasnerová měla také osobní kouzlo a určitě  na cvičení přitáhne dost lidí. Letos jsem s panem Müllerem necvičila, ale loni mě příjemně překvapil svým příjemným vedením lekce.

Pěkná a aktivní sobota. Pokud tě něco zajímá, dozvíš se, můžeš získat kontakty. K dostání hudba, sportovní oblečení…dobrá organizace, měla jsem radost z dárečků.

Jsem asi náročná, ale mě zklamal trochu „starý“ časopis Fit, myslím, že tam byly rady na léto. Naopak mě potěšili ty tyčinky, emulze…jsou malé, ale kvalitní a ne „staré“.

Nemůže tam být více prodejců sportovního oblečení ? Pořád stejná značka.

Jinak připomínky nemám, organizace na 1, prostorové podmínky na vysoké úrovni

Anežka Valová


Velmi dobře zorganizovaný v krásném prostředí se spoustou zajímavých novinek a profesionálním přístupem. 


Vydařená akce na vysoké úrovni :)

Pokud by to bylo v příštím roce možné, ocenili bychom s kolegy z Liberce kyvadlovou dopravu na místo konání. Byl problém se v sobotu ráno dostat.

Anna Peterková


Pro kolegy trenéry a provozovatele fitness - super, pro běžného „uživatele“ - nevím

Bylo to letos poněkud komornější, nějak to nežilo, ale přivezl jsem si pár cenných poznatků, takže super. A nakonec nejel jsem na Zumba party, že.

 Fitness Klub Filip


Získáno ze sekce články serveru aerobics.cz verze 0.99/2.00b/2002+0.25 (15.8.2020 6:26:03)